Jaką książkę wybrać na prezent dla faceta?

Wybór prezentu dla mężczyzny nie jest łatwy. W szczególności, jeśli jest to facet, który ma wszystko. Dlatego warto zastanowić się nad upominkiem praktycznym, eleganckim, a jednocześnie takim, który sprawi mu niebywałą przyjemność. Dlatego idealny prezent dla faceta to książka, na przykład najnowsza powieść Macieja Siembiedy, pod tytułem Kukły.

Czy mężczyźni czytają książki?

Faktem jest, iż to kobiety częściej sięgają po książki, aniżeli mężczyźni. Badania przeprowadzone w 2020 roku wykazały również, że prawie dwie trzecie panów, nie przeczytała w ciągu 12 miesięcy ani jednego woluminu. Te dane są zatrważające, dlatego prezent dla faceta w postaci książki to również zachęta do wznowienia w nim pasji, jaką jest czytelnictwo. Z pewnością zainteresowanie wzbudzą w nim Kukły Macieja Siembiedy. Czytając je, nie sposób przerwać i odłożyć książki na półkę.

Jakie książki czytają mężczyźni?

Książka na prezent dla faceta to świetny wybór, o ile jest dopasowana do jego zainteresowań. Może być to pozycja popularno-naukowa, science fiction, fantasy, czy też podróżnicza. Jeśli planujesz kupić poradnik, to pamiętaj, aby nie była to jego kobieca wersja. Z tej kategorii sprawdzą się pozycje dla tak zwanych „złotych rączek” oraz dotyczące mechaniki samochodowej. Młodemu tacie możesz podarować poradnik dla ojców, który nauczy go, jak wychować mądrze potomka. Idealną lekturą będzie zatem Projekt Super Tata, Gregory’ego W. Slayton. Jeśli książka, którą chcesz kupić, to ma być neutralny prezent dla faceta, którego upodobań nie znasz, z całą pewnością możesz wybrać najnowszy kryminał znanego pisarza.

Jaką książkę wybrać na prezent dla faceta?

Potrzebujesz kupić prezent dla faceta na ostatnią chwilę? Wybierz jedną z trzech naszych propozycji. To klasyki, które każdemu mężczyźnie się spodobają.

  • Maciej Siembieda, Kukły – to najnowsza powieść tego autora, który wcześniej był znanym polskim dziennikarzem, reportażystą i publicystą. Każda jego powieść kryje nierozwiązane tajemnice, które istniały w historii naszego kraju

  • Brian Tracy, Nawyki warte miliony – Brian Tracy to prawdziwy motywator. Zmienił życie niejednego człowieka na ziemi. Nawyki warte miliony pozwolą tak ułożyć Twojemu mężczyźnie dzień, że zacznie mu on przynosić spore zyski

  • Fot. Kosycarz, Niezwykłe zwykłe zdjęcia – to album zawierający 329 zdjęć, które ukazują piękno polskiego wybrzeża, na przestrzeni wieków. Idealna pozycja na prezent dla faceta, który jest podróżnikiem i pasjonatem historii.